Plně funkční a profesionální mobilní bar

Mobilní bar JUSTINCASE lze během okamžiku proměnit v lehké cestovní zavazadlo. Díky jeho nízké hmotnosti jej unese jediná osoba a snadno jej naloží do výtahu či osobního auta. Ke složení nepotřebujete žádné nářadí a během 5 minut je bar JUSTINCASE připraven k provozu. Pult lze snadno prodloužit dalšími elementy a lze jej přizpůsobit nerovnému povrchu až do převýšení 10 cm

Gastronomie - JustinCase..

PLNĚ FUNKČNÍ A PROFESIONÁLNÍ MOBILNÍ BAR

SESTAVENÍ DO 5 MINUT

BRANDING NA MÍRU

HMOTNOST JEN 33 KG

NADČASOVÉ MODERNÍ MATERIÁLY A DESIGN

VELKÝ VÝBĚR PŘÍSLUŠENSTVÍ

MADE IN AUSTRIA

 

 

JUSTINCASE nabízí různé možnosti přizpůsobení vaší značce (výměnné kryty povrchů, akrylová skla a osvitové lampy) přesně podle firemního designu klienta. Rozložení baru je otázkou pár minut a po rozložení bar zabírá minimum prostoru. Pouzdro chrání podsvětlené panely baru, elektroniku a pracovní plochu. Polstrovaný přepravní obal je k dispozici na vyžádání.

Tato perfektní souhra mobility, designu a funkčnosti již přesvědčila nejen lídry mezinárodních trhů v odvětví nápojů, ale i mnohé majitele barů, restaurací, hotelů nebo cateringových společností.

 

Gastronomie - JustinCase
Double bar Justincase (dva moduly spojené v jeden velký bar)Gastronomie - JustinCase
Ukázka stavebnicového složení více modulů v jeden velký mobilní bar

Rozměry

Elementy ve složeném stavu pro přepravu: 140 cm × 80 cm × 14 cm každý. Hmotnost: přibližně 29 kg každý (kromě nohou). Plocha pro skladování: 0,3 m2. 3 takové elementy vám poskytnou bar o délce 4,2 metru.

Technické údaje

Napájení 230 V či 110 V (volitelné), integrovaná pojistka, spínač a zásuvky, vyměnitelné fluorescenční trubice pro osvětlení pracovní desky a dolních čelních panelů. Všechny panely lze potisknout a přizpůsobit jakékoliv značce.

Materiály

Pouzdro a rám pultu: pevná pěna. Panty a spoje: galvanicky pokovaná ocel. Povrch pracovní plochy: odolný vysokotlaký laminát. Povrch pultu: osvětlené akrylové sklo. Nohy: Nerezová ocel s matnou povrchovou úpravou.


Pro informace o cenách a dalších možnostech používání mobilních barů Justincase nás kontaktujte na tel. 602 166 850.

Více informací naleznete také na www.justincase.cz
Související články

UKázky mobilních barů Justincase

Řekli o Justincase

Akční set na tuto sezonu

JUSTINCASE přepravní vozíčkyZpět