31.7.2017 10:22   Sodexo Benefity si na PR vybraly AMI Communications

Společnost Sodexo Benefity zahajuje od července 2017 spolupráci s českou agenturou AMI Communications, jež jí bude zajišťovat služby v oblasti Public Relations. AMI Communications zvítězila ve dvoukolovém výběrovém řízení, kterého se zúčastnilo celkem šest agentur

Pro Sodexo Benefity bude pracovat jeden z agenturních týmů pod vedením Pavla Nováka, zkušeného konzultanta s dvacetiletou praxí. Tým se bude věnovat zejména strategické komunikaci, media relations, medializaci CSR projektů Sodexo a navrhování speciálních aktivit zaměřených na vybrané cílové skupiny společnosti. Úkolem agentury bude podpořit vnímání značky Sodexo jako experta na benefity a partnera pro byznys.

Sodexo nyní klade velký důraz také na digitalizaci svých produktů a nabízených řešení. „Těší nás možnost spolupracovat s tak významným klientem. Pro obor PR by bylo dobré, kdyby co nejvíce zadavatelů při zadání a realizaci tendrů postupovalo jako Sodexo, které místo tak častých prezentací základních a poté rozpracovaných strategií v různých počtech kol nakládalo úsporně s časem svým i s časem zúčastněných agentur. Druhé, finální kolo spočívající v praktickém řešení konkrétních komunikačních situací zadaných na místě bylo rychlé, efektivní i zajímavé,“ komentuje Pavel Novák.
Zpět