Řekli o Justincase

Perfektní souhra mobility, designu a funkčnosti již přesvědčila nejen lídry mezinárodních trhů v odvětví nápojů, ale i mnohé majitele barů, restaurací, hotelů nebo cateringových společností.

Gastronomie - JustinCase 2

Bary Justincase se nám osvědčily zejména proto, že jsou to skutečně mobilní bary a vyhovují profesionálům. Mám tím  na mysli naše barmany z Cloud9, ale i ostatní, kteří s nimi přišli do styku na námi organizovaných cateringových akcích. Nedají se srovnat s používáním klasických cateringových stolů, nebo rádoby barových nástaveb, které jsme používali na akce dříve. Líbí se nám design, možnost brandingu je vynikající, stejně jako variabilní nasvícení. Vypadají moderně, tudíž se hodí ke konceptům všech našich provozoven.  

Štěpán Dvořák, Hotel Hilton


Pro náš produkt Staropramen Chill jsme hledali mobilní bar, který by byl lehký, skladný a hlavně splňoval vysoké požadavky na design. Bar Justincase nás nadchl na první pohled svou ultra moderní podobou. Velmi oceňujeme snadno měnitelný branding a podsvícení, které působí přitažlivě obzvláště v barech a na akcích typu Sensation White, kde jsme bar poprvé vyzkoušeli. 

Zuzana Bečková, Pivovary Staropramen a.s.,   


Bary Justincase se nám osvědčily svým designem, praktičností a lehkou manipulací. Pro barmany samotné je tento produkt více než uživatelsky přátelský. Za investované peníze jsme od výrobku jako takového, dostali mnohem více, než jsme očekávali. Poměr kvalita a cena tedy předčil naše očekávání. 

Petr Vančura, Vixen Czech republic  


Složení naší společnosti fresh element je převážně dámské a tak velmi oceňujeme váhu baru a zejména design, který je velmi čistý a lze jej velmi jednoduše modifikovat a přizpůsobit tak bar pro různá prostředí.  Každý, kdo nabízí nějaké produkty nebo služby, dnes pravděpodobně už ví, že nabízí vlastně i určitý životní styl „life style“ a prodává myšlenka a ta naše je v jedné linii s tím, jak a za jakým účelem pan designér René Chavanne vytvořil bar Justincase. Bar jsme doplnili prvky, které slouží jako zástěna za barem a tím, že máme akce od divadelního představení až po účast na koncertech a letních promo akcích, je tato variabilita vítána a můžeme tak našim klientům nabídnout tu správnou “fresh kombinaci” přizpůsobenou jejich potřebám i prostředí. 

Nicola Horáková, fresh element s.r.o.


Bary Justincase znám a používám již delší dobu a nebojím se o nich mluvit jako o nejlepších mobilních barech na našem trhu. Jsou lehké, skladné, snadno stavitelné, variabilní a přitom skvěle designované. Dají se použít na jakýkoliv druh eventu, dokonce je někdy využíváme i jako mobilní DJ pult, což je pro náš druh akcí velké plus. Díky tomuto skvělému systému jsme schopni do několika málo minut od příjezdu na lokaci prodávat náš skvělý drink a poskytovat dokonalý servis, včetně případné hudební produkce.

Pavel Starka, Rémy Cointreau Czech Republic


 

 
 
 


Související články

Plně funkční a profesionální mobilní bar

UKázky mobilních barů Justincase

Akční set na tuto sezonu

JUSTINCASE přepravní vozíčkyZpět